Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

9.ročník

My sme Filfriends 2013!!! :)

     Veronika Holzmannová má 23 rokov, je viacročnou členkou Filfriends. Rada by športovala, ale málokedy sa jej to z časového hľadiska podarí. Chodí na vysokú školu a má veľa aktivít. Bavia ju tvorivé aktivity. Je perfekcionistka a puntičkárka a tieto vlastnosti sú jej dobrou a súčasne aj zlou stránkou.

 

     Michaela Špačková má 23 rokov a vo Filfriends je taktiež dlší čas. Miluje deti a venuje im veľa zo svojho voľného času (detské oslavy, tábory, opatrovanie atď.) a konieckoncov s deťmi aj pracuje ako sestrička na novorodeneckom oddelení. Je veľmi pracovitá, svedomitá a hovorí na rovinu, čo si myslí. A je dobrovoľníčkou celým srdcom.

     Zuzana Satková má 15 rokov. Je vo Filfriends nováčikom. Chodí na Pedagogickú a kultúrnu akadémiu v Modre. Vo voľnom čase sa venuje skautingu a tvorivým aktivitám. Rada číta knihy a pozerá filmy, ktoré môže pozerať stále dookola aj dvadsaťkrát ten istý a hrá na klavíri a na gitaru.

 

     Eva Žiaková 23 rokov a je študentkou sociálnej práce. Evka je usmievavé slniečko, je veľmi svedomitá a vždy pozitívne naladená. Vo Filfriends je už druhý rok. Táto práca ju napĺňa a prináša jej radosť do života.

 

 

 

 

                        

TOPlist