Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

7.ročník

Filfriends 2011 :)

 

     Michal Barok 21ročný študent Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre je vynikajúci inline korčuliar. Rád pracuje s deťmi, venuje sa im aj ako vedúci v táboroch. Keďže bol počas týždňa na internáte v Nitre, mal medzi Filfriends sťaženú pozíciu. Zastrešil projekty Múzeum Alive a Šport na ihrisko.

 

 

     Natália Guldanová, 21ročná študentka fakulty Podnikového manažmentu na Ekonomickej univerzite v Bratislave je fanúšik čísel (preto ekonómia), dobrej nálady a takmer akéhokoľvek športu – korčule, zumba, pilates, tanec. Tiež rada trávi čas s deťmi ako animátorka detských akcií. Rýchlo sa nadchne pre nové veci a dobré nápady a dokáže ich aj doťahovať do konca, preto je výborným koordinátorom podporených projektov. V tomto roku mala na starosti Pamiatky stratených susedov a Tanečnú show ADT Crew – Modra žije tancom.

 

     Veronika Holzmannová je 21ročná študentka Pedagogickej fakulty Trnavskej univerzity, špecializuje sa v odbore Sociálna pedagogika a vychovávateľstvo. Radosť do života jej prinášajú ľudia v jej blízkosti, najmä deti, preto ju často môžete stretnúť ako animátorku na detských oslavách alebo vedúcu v táboroch. Športuje, miluje hudbu a prácu s ľuďmi. Pod jej záštitou prebehli projekty Stretnutie s alternatívnou hudbou a Športový deň detí. Zároveň bola garantom facebookovej skupiny Filfriends: MLADÍ FILANTROPI.

 

 

  

   Zuzana Sroková je najmladšou členkou Filfriends, má 18 rokov a študuje na gymnáziu v Pezinku. Zuzka jediná bola členkou Filfriends aj v minulosti. Rada športuje, číta knižky, varí a pečie a venuje sa deťom. Jej veľkou láskou je divadlo.

 

 

     Michaela Špačková má 21 rokov a študuje ošetrovateľstvo na Slovenskej zdravotníckej univerzite, pretože chce pomáhať ľuďom aj profesionálne. Vo voľnom čase ju napĺňa práca s deťmi: organizuje detské oslavy, opatruje deti v materskom centre. Zumba neobišla ani Mišku, ona okrem nej rada korčuľuje a keď má čas, ide na dlhú prechádzku. Projekty Mladých Filantropov jej boli známe z minulosti, pretože bola úspešnou žiadateľkou o grant pre Čajovňu pre mladých. Pre Filfriends vytvorila a napĺňa webovú stránku a zastrešila projekty Predprázdninová mažoretská palička a Filfriends čajovnička.

 

TOPlist