Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

8.ročník

My sme Filfriends 2012! :)))

 

 

 

    Michal Fuňa

     Volám sa Michal, mám 21 rokov, pochádzam z Modry. Pracujem ako účtovník v akciovej spoločnosti. Vyštudoval som Obchodnú akadémiu v Pezinku. Väčšinu voľného času trávim v prírode, či už na túre po okolitých horách alebo v záhrade neďaleko Modry. Chcem sa naučiť pracovať v tíme, aj preto som sa pridal k Mladým Filantropom. V spojení s možnosťou podporiť mladých ľudí mi to prišlo ako vynikajúca príležitosť naučiť sa niečo nové a spoznať nových ľudí.

 

 

     Soňa Kubová

     Volám sa Soňa, mám 19 rokov, pochádzam z Pezinka, ale už vyše roka žijem v Modre, kde aj pracujem ako hlavná kuchárka v Materskej škôlke. Vyštudovala som Hotelovú akadémiu s odborom kuchár a teraz popri zamestnaní pokračujem v štúdiu, odbor Spoločné stravovanie. Vo voľnom čase veľmi rada zájdem do divadla, do kina alebo na prechádzku do prírody. Venovať sa práci s Mladými filantropmi som sa začala, pretože ako bývalú skautku ma práca v treťom sektore zaujala.

 

      Eva Žiaková

     Ahojte! Moje meno je Eva a zatiaľ bývam ešte stále v Modre. ;) Som 22-ročná študentka sociálnej práce v Bratisla ve.  Vo svojom voľnom čase si plním svoje sny! ;) Medzi moje záľuby patrí cestovanie, rodina, priatelia, meditácia, hudba, tanec, čítanie kníh, neformálne vzdelávanie, štúdium cudzích jazvykov, organizovanie rôznych akcií, návšteva kultúrnych podujatí a tak ďalej...  K Filfriends som sa pridala najmä kvôli tomu, aby som mohla uplatniť svoje vedomosti nadobudnuté počas štúdia aj v praxi, podieľať sa na realizácii a koordinácii projektov, získať nové skúsenosti i zručnosti, v neposlednom rade podporiť a zároveň aj pomôcť premeniť vaše myšlienky na činy! ;D

 

     Veronika Holzmannová

     Volám sa Veronika, mám 22 rokov, pochádzam z Modry-Kráľovej a študujem na Pedagogickej fakulte Trnavskej Univerzity v Trnave odbor Sociálna pedagogika a vychovávateľstvo (3.ročník Bc. štúdia). Radosť do života mi prinášajú ľudia v mojej blízkosti, najmä deti, preto ma veľmi baví robiť animátorku na detských oslavách. Mám rada prírodu, šport, hudbu a prácu s ľuďmi. Čo očakávam od mojej účasti medzi mladými filantropmi? Verím, že spoznám nových ľudí a naučím sa pracovať v tíme. Dúfam, že pomôžem svojmu okoliu a mladým ľuďom realizovať ich kreatívne nápady. Chcem sa poriadne naučiť tvoriť projekty, pretože sa to s najväčšou pravdepodobnosťou stane mojou náplňou práce po ukončení štúdia na VŠ. Všetkým Vám, mladým ľuďom, prajem bohatú dávku tvorivosti a štipku odvahy. To je ten správny recept na splnenie vašich túžob.

 

     Natália Guldanová

     Volám sa Natália Guldanová, mám 22 rokov,  pochádzam z Modry.  Vždy ma bavilo pracovať s číslami a s ľuďmi, preto som si spomedzi vysokých škôl vybrala Ekonomickú univerzitu v Bratislave. A tak už tretí rok študujem na fakulte Podnikového manažmentu. Vo voľnom čase rada športujem napr. inline korčule, zumba, pilates, tanec. Ale predovšetkým sa rada usmievam a tým šírim dobrú náladu medzi ľuďmi. Veď nie nenadarmo sa spieva „ Úsmev nie je žiadna šifra, je to malá výhra líc". Mladým filantropom som sa stala úplnou náhodou. Zo začiatku som nevedela veľmi do čoho idem, ale postupom času som zistila, že ide o super projekt. Poznám vo svojom okolí veľa šikovných ľudí s dobrými nápadmi a verím, že prostredníctvom tohto projektu ich spoznám ešte viac. Už sa teším ako tým najlepším nápadom dáme zelenú. Bez vetra sa ani lístok nepohne. Ja verím, že vašich nápadov bude ako lístkov na strome a že my Filfrends sa staneme vetrom pre vás.

 

     Michaela Špačková

     Volám sa Michaela Špačková a mám 22 rokov. Som v treťom ročníku bakalárskeho štúdia v odbore ošetrovateľstvo.Toto náročné povolanie som si vybrala preto, lebo chcem pomáhať ľuďom.Vo svojom voľnom čase sa venujem deťom, pretože práca s nimi ma napĺňa. Organizujem detské oslavy, opatrujem deti v materskom centre aj súkromne. Mám rada pohyb vo forme zumby, prechádzok a korčúľ. Projekty mladých filantropov poznám, pretože sama som sa zúčastnila Úsmevu ako dar a bola som aj  pri zrode parlamentu pre mladých v Pezinku. Vďaka Mladým Filantropom sme mohli rozbehnúť v Modre čajovňu pre mladých. Filfriends sú pre mňa novou a príjemnou skúsenosťou . Chcela by som, aby sme tento rok mohli uskutočniť, čo najviac projektov pre mladých, nech "to má zmysel" a aby sa aj oni mohli viac angažovať, čo sa týka zlepšenia trávenia voľného času.

TOPlist